خدمات

انجام پروژه های اطفاء حریق به همراه سرویس و نگهداری

سرویس و نگهداری و بازرسی دوره ای از ارکان اصلی در عملکرد صحیح سیستم های اعلام و اطفاء حریق و کنترل تردد می باشد، که با بهترین عملکرد و اجرا، حفاظت سیستم را تامین می کند. در زمینه های سیستم های اعلام و اطفاء حریق، نصب و راه اندازی سیستم اعلام حریق و اطفاء حریق اتاق سرور، گاز FM200 و … انجام شده است.

انجام پروژه های صاعقه گیر

سیستم صاعقه گیر وسیله ای است که برای تخلیه بار صاعقه به کار می رود. صاعقه گیر به انگلیسی معادل کلمه Lightning Protection می باشد. اجرای این سیستم در بالاترین نقطه ساختمان صورت می گیرد؛ جایی که ابرها کمترین فاصله را با زمین دارند و همان جا نیز اولین برخورد صاعقه با ساختمان اتفاق می افتد.

کلیه کارهای تاسیساتی اعم از مکانیکال و الکتریکال

تأسیسات ساختمانی شامل بخش‌های مختلفی می‌شوند که اهداف مهمی از جمله برقراری سطح قابل قبولی از ایمنی و آرامش را در سازه مورد نظر دنبال می‌کنند و تأسیسات الکتریکی و مکانیکی دو نوع اصلی هستند که هر یک شامل المان‌ها و بخش‌های مختلفی می‌شود که در اجرای آن‌ها باید اصول و استانداردهای خاصی را مد نظر قرار داد. با پیروی از این استانداردها در اجرای تأسیسات ساختمانی می‌توان به اهداف مورد نظر دست یافت.

انجام پروژه های آسانسور اعم از نصب و سرویس و نگهداری

آسانسور یک وسیله نقلیه عمومی است که به طور موثر افراد و یا وسایل را بین طبقات یک ساختمان جا به جا می کند. آسانسورها معمولا از موتورهای برقی استفاده می کنند که قابلیت هدایت کابل های کششی ، سیستم های وزنه متعادل کننده و پمپاژ مایع هیدرولیکی برای بلند کردن پیستون استوانه ای را دارند.

سرویس دیزل ژنراتور و تابلوهای برق و دژنگ تور

رکیبی از یک موتور دیزل با یک ژنراتور الکتریکی (اغلب یک آلترناتور) برای تولید انرژی الکتریکی است. این یک مورد خاص از موتور-ژنراتور است. یک موتور دیزل احتراق تراکمی معمولاً برای کار با سوخت دیزل طراحی شده است، اما برخی انواع دیگر نیز وجود دارند که با سایر سوخت های مایع یا گاز طبیعی سازگار هستند. .